Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik dvd ripper-el lehetne?

Melyik dvd ripper-el lehetne?

Figyelt kérdés

Olyan DVD ripper kéne nekem,ami tudja kezelni az 5.1-es hangot.

Tehát a DVD-ből konvertált .avi film 5.1-es hanggal legyen.

Amit most használok csak 2.0-át tud sajna.


Köszönöm a segítséget!


2011. márc. 25. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:

DVDFab 8


Annál részletesebb rippert még nem láttam... Mindent beállíthatsz szájíz szerint és nagyon fasza a minősége is.

2011. márc. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Format Factory tud ilyesmit, de ha minőségre mész, akkor DVDDecrypter + VirtualDub + egy kis macera.


Egyébként az avi már kezd elavult lenni, én a helyedben h264-es mp4-be vagy mkv-be konvertálnám, hacsak nem asztali DVD lejátszóra szánod. Ha ezt választod, akkor a Nero Recode a legegyszerűbb megoldás.

2011. márc. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
DVDFab 8 is tud mkv-ba és mp4-be is :) kóstolj bele
2011. márc. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
DVDFab 8 Ezt kipróbálom,köszi!
2011. márc. 25. 11:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Hihetetlenül egyszerű dolog. A progi nincs 1 MB. Neve: DGIndex1.4.8, lerippeli, összefűzve egy fájlba, eredeti Empeg formátumba a képet. Ac3, vagy DTS formátumba az összes hangot, külön-külön nyelvek szerint. Onnan aztán azt csinálsz vele, amit akarsz. Legjobb, a VirtualDubMod valamelyik változatával összerakni, ill. újrakódolni (pld.: a videót...)
2011. márc. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!