Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Utorrent hiba, vagy router? (kép)

Utorrent hiba, vagy router? (kép)

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Eddig semmi gond nem volt utorrentel, de kb egy honapja nem tudok feltölteni, vagyis seed-elni. letöltéssel semmi gond, de fel nem megy, pedig látom hogy vannak rá letöltök. nem is kevés. Aktiv vagyok. viszont lefuttattam egy utorrent tesztet, és ezt irta ki:


[link]


Ahogy áttnéztem engedélyezve van minden...bár kitudja.. Microhullamu netem van, a routert sajnos nem én kezelem. tudok esetleg valamit én tenni?


Jah, és 2.2-es utorrentem van. a többi régebbi sajnos nem akar aktiv lenni, csak ez az egy. ezt sem értem hogy miért.


2011. márc. 25. 12:03
 1/5 mate0117 ***** válasza:
routredbe állítsd be az UPnp-t aktívra...
2011. márc. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Microhullamu netem van, a routert sajnos nem én kezelem. tudok esetleg valamit én tenni?"

Hogy állítsa be a routert?

2011. márc. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

Milyen típusú az az Access Point, amit a szolgáltatód használ?


Hogyan csatlakozol a netre? Kér felhasználónév/jelszó párost?

Mert ha igen, akkor PPPoE a hozzáférés, ez gyakori mikrohullámúnál, így viszont nem ez a probléma.


Ha nem kér akkor az AP router módban van, ebben az esetben viszont be kell állítani a NAT -ot az AP-n. Ez csak úgy lehetséges, ha ismered a jelszót. Számos esetben, a szolgáltató nem változtatja meg az eszköz jelszavát, így a gyári jelszóval is hozzá lehet férni a beállításokhoz.

2011. márc. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez olyan mikro net, hogy kis faluban lakom (600 lakos), és 4 ház van egy routerre kötve. 4en osztozunk a sebességen. kábelen van a net. nem kér semmit. néha mikor valami gond volt vagy karbantartás, akkor az ezért felelős pasika szokott belépni a routerbe. de nekün nem adja meg a jelszot. ennyit tudok rola, mast nem hogy milyen is lenne :S
2011. márc. 26. 16:20
 5/5 P.O.C. ***** válasza:
Hát, akkor nem sok mindent lehet tenni. Kérd meg, hogy nyisson meg neked egy portot.
2011. márc. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!