Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem egy játékot az...

Letöltöttem egy játékot az internetről és a játék neve mellett: restaurant empire. Nrg az nrg mit jelent? Milyen programmal tudom majd elindítani a telepítést?

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Az nrg kiterjesztés a Nero-val történ tömörítést jelenti. (tudtommal) Először telepitened kell egy Daemon Tools programot, amely létrehoz egy virtuális meghajtót. A tálcára ül a jobb oldalon. Erre jobb gombbal kattintva felugranak a lehetőségek és a Virtual Cd/ DVD ROM -on belül megtalálod a Mount image pontot. Erre rákatt és megkeresed ezt az nrg-t. Ezt a képfájlt kicsomagolja a virtuális meghajtóra és el is indul a autorun segítségével, Ezután telepíted ugyanúgy mintha Cd-n vagy DVD- n megvetted volna. Sok szerencsét hozzá. Ha nem boldogulnál privátban segítek. Üdv.
2009. febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!