Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miert szivat a win? (lent)

Miert szivat a win? (lent)

Figyelt kérdés

Eddig az volt a netbook baja amikor 3-4 orara ugyhagytam valahol letolteni, hogy tulmelegedett es kikapcsolt. Ezt megoldottam, teszek ala mindig valamit.

Most meg amikor estere ugy hagyom, reggel azzal a keppel fogad hogy the windows was unable to start vagy mi, ra kell nyomni hogy ellenorizze a vinyot, ellenorzi es restartol.


2011. ápr. 4. 18:02
 1/5 A kérdező kommentje:
ezt 2-3 ora semmitteves (csak a letoltes fut) utan adja be
2011. ápr. 4. 18:27
 2/5 anonim ***** válasza:
túlmelegedés az nem a win baja! milyen hőfokon mennek a cumók? amúgy ugye kemény egyenletes asztalon vagy valamin van rajta?
2011. ápr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a wireless egeret teszem ala, ahol a hutes is van, igy kb 40 fokos szogben van a netbook, de ez miert lenne baj?
2011. ápr. 4. 19:21
 4/5 anonim válasza:
:D nézd meg bisbol nincs owerclock olva vagy álitsd át a hö érzékelést 75% csak biosbol amugy nem kéne melegedjen csak mikro tul terheled letöltés meg nem terheli a gépet max a hállokártyát de attol nem kell ki kapcsoljon vagy valami használja ctrl alt del nézd meg mi fogja le a géped nekem ient hogy melegedik ha photoshopban müködök és mellete nyitva böngészö torrent dc++ és flashban épp valamit irok máskép nem tudom le fogni ennyire a gépem fel forosodjon és elég xar gépem van 21 századhoz képes..
2011. ápr. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem csak a bittorrent fut, ha ctrl shift esc-el megnezem ott sem megy semmi extra, par svchost kb es ennyi. Nem hiszem h tulmelegedne. Amugy senki nem kerdezte hogy mit csinalsz a gepeden xd
2011. ápr. 5. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!