Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Need For Speed: Carbon. A...

Need For Speed: Carbon. A program vagy a gépem a hibás?

Figyelt kérdés
Miután legyőzöm Angie-t, oda kell mennem az egyik blokkolójához, Samsonhoz. Ő beszél, majd jön az a pont, amikor felvehetem a csapatomba. Itt bármire megyek, a gép kiírja, hogy "a Windows hibát észlel és leáll". Ebben összvissz az az idegesítő, hogy 3 különböző Carbon DVD-m van 3 különböző embertől, és mindig, kivétel nélkül itt dob ki. Nincs mentés, nincs semmi... Mit tudok csinálni?
2011. ápr. 4. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen

Én utána rájöttem hogy mi volt a baj

Használtam save editor-t és miután editor nélkül elvittem angie-ig akkor továbbengedett

Vagy csináld úgy hogy nem vedd fel samson-t hanem egyből lépj ki és ments

Nekem bejött

2011. ápr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
sajnos anno rengeteget szivtam én is ezzel(persze eredeti volt) szóval a lényeg: ne állitsd be samsont,hanem simán esc...
2011. ápr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem is erdetibe van meg(első voltam)
2011. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy sokszor addig sem jutok el... mert akkor ledob az egész, amikor épp dönthetnék, hogy felveszem-e vagy sem. Szerintetek addig próbálgassam, amíg egyszer csak sikerül?
2011. ápr. 4. 21:30
 5/10 anonim ***** válasza:
amikor felkell venni, akkor esc... vagy amikor beszélgetsz vele, arra célzol? mert nem muszály fel venni.
2011. ápr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Megtaláltam a megoldást!

1. Töltsd le [link]

2. a language selectornál állítsd át "Italianról" Englishre.

3. A játék sokkal stabilabb, így fel tudod venni Samsont, Neville-t meg ki tudod rúgni.

4. Italian (ami am olasz) felel meg a magyar nyelvnek, szal állítsd vissza, a videókat alatta meg PAL-ba (különben nem jönnek be).

2013. márc. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

*2. Switch Language

3. Mikor kiválsztod a vidi formátumát (Pal, vagy a másik) alatta nyomj 1 sárgát :)

2013. márc. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Psycho Doll válasza:
Utolsó - még így 2 év után is örök hála !! <3
2015. jún. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Colix ***** válasza:
egyet értek én is az előttem szólóval :)
2015. dec. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Colix ***** válasza:
ja és még valami, az Italian a magyar. szóval ha megvan vissza lehet állítani.
2015. dec. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!