Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem egy akupunktúra...

Letöltöttem egy akupunktúra CDRom-ot, kicsomagoltam, de nem nagyon állt össze a dolog. Mindegyik mappa bonfájlokat tartalmaz meg readme-t, és az legnagyobb terjedelmű cucc benne szintén egy bin, és társítást kérdez. Mit nem csinálok jól?

Figyelt kérdés
Mindegyik részét leszedtem, szóval elvileg semmi sem hiányzik.
2009. márc. 5. 10:33
 1/7 A kérdező kommentje:
vagyis bin fájlokat, és nem bon...:))
2009. márc. 5. 10:34
 2/7 anonim ***** válasza:

Képfájban van a telepítő>>>bin.Gondolom van mellette egy .cue is. Írd ki cd-re, vagy próbál DaemonTools-szal mountolni, és akkor elindul a telepítő, vagy indíthatsz egy .exe-t.

Kiírásra pl. Néró/Cd kép felírása...vagy Ashampoo/Disk image...

2009. márc. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
na ezt nem nagyon értem...szóval megfogom a kibontott mappákat és kiirom egy cd-re, és utána már érthető lesz? (újtraírható dvdre ha kiirom,a z is jó, ugye?)
2009. márc. 5. 11:05
 4/7 A kérdező kommentje:
igaz lehet, mert rákattintotta vmire, és egyből felugrott a nero...volt is egy szikra ötletetm h lehet ki kellene írni, de hát ilyet még soksem töltöttem...nemtom hogy kell...ééés akko minden letöltött proginál ez az eljárás??
2009. márc. 5. 11:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Vagy kiírod Néróval pl újraírható cd-re, vagy beolvasod DaemonTools-ba [link]

Viszont írtad, több .bin is van, ilyennel még nem találkoztam. Én eddig csak olyannal találkoztam, ami csak egy .bin-t+.cue-t tartalmazott.

Ott működött a Néró-s, és DaemonTools-os megoldás is nálam.

2009. márc. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyan prg-nál, amik ilyen (és más) képfájlban vannak, igen ez az eljárás.
2009. márc. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi sikerült, a cd ikonra kellett kattintani, és egyből bejött a nero, és azzal írtam ki
2009. márc. 6. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!