Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet azt...

Milyen programmal lehet azt megcsinálni, hogy van két webkamerám, és ez egyszerre fusson a gépen, illetve esetleg gombnyomásra lehessen váltani?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Mért kéne ehehz program, simán működik a 2 webkamera egyszerre. Pl skypehoz használhatod az egyiket, messengerhez a másikat, és egyszerre megy.
2011. máj. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt értem, az érdekelne, hogy valahogy meg tudom, e azt csinálni pl., hogy megy a skype és közben egy gombnyomással váltrogatom melyik kamera képét mutassa.
2011. máj. 10. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem is egy gombnyomásra, de ha pl teszel fel manycam-et vagy webcammaxot, akkor az csinaél egy virtuális kamerát, amin ment közben lehet állítani, hogy melyik kamera legyen a forrás, sőt videokat, képeket és egyéb effektetek is lehet rá rakni.
2011. máj. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi erre gondoltam.
2011. máj. 10. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!