Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Xp van a gépemen. Eddig mikor...

Xp van a gépemen. Eddig mikor bekapcsoltam, bejött magától teljesen, addig ahol már az asztal van. Most meg félúton megáll, és kéri, hogy válasszam ki a felhasználót! Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Ezt ki lehet valahogy iktatni? Mert én általában bekapcs, aztán megyek kávét főzni és mire bejövök készen áll a gép. Most meg még azzal kell vacakolnom, hogy felhasználó, meg még utána a többi. Megoldás javaslat?
2011. máj. 10. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:

start/futtatáshoz beírod:

control userpasswords2


A megjelenő ablakban kiválasztod a felhasználót, és kiveszed a pipát a "A számítógép használatához felhasználónevet és jelszót kell megadni" jelölőnégyzetből, majd nyomsz neki egy OK-t

2011. máj. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:
Nekem akkor csinált ilyet, mikor felraktam a .NET Framework 1.1 -et. Miután letöröltem megint jó volt. (A 2.0-át raktam a helyére.)
2011. máj. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Közben megoldottam úgy, hogy a vezérlőpultban a felhasználó fiókoknál találtam egy rejtélyes fiókot, ami eddig nem volt ott, de valamit csak elbabrálhattam ha egyszer csak ott lett. Töröltem azt a fiókot, és most már jó szerencsére.
2011. máj. 10. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!