Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elképzelhető, hogy délibábot...

Elképzelhető, hogy délibábot kergetnénk a magas tétes asztaloknál PokerStars-on?

Figyelt kérdés
Nagyjából 12 órája figyelem a nagyobb pókerasztalokat PokerStars-on, közben persze csináltam mást is. Elég sűrűn ránéztem és arra figyeltem fel, hogy ugyanazok a játékosok a magas tétes asztaloknál kora reggel óta még most is folyamatosan játszanak nagy összegekkel. (Megjegyzem nekem ennyi folyamatos játék után már kifolytak volna a szemeim és az idegeim is elpattannak...) Finoman fogalmazva is ez egyszerűen lehetetlen. Érdemes megfigyelni ezeket az asztalokat, hogy pár nevet is említsek a "vendégek" közül: Zzeigler, 8superpoker, St1ckman, Umumba stb. ezek még most is folyamatosan játszanak kora reggel óta nagy pénzekkel. Nem lehet, hogy ezek véletlenül nem is emberek, hanem előre beállított gépek? Nektek mi a véleményetek erről?
2011. máj. 13. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kizárt, de tényleg vannak emberek, akik ebből élnek meg, és munka szinten űzik napi 10+ órát az internetes pókert.
2011. máj. 13. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mi is a családommal azt feltételezzük, hogy csalás lehet a netes pókerezésben. Én is sokat pókerezek, és a testvérem is. Ő rengeteg igazi élő versenyen játszik, hatalmas sikerrel 8000-ből első, meg ilyenek. Online ha eljut egy bizonyos összegig, vagy onlineversenyen pl a fizetős helyig, akkor hihetetlen jó lapjárás mellett mindent elveszít. Pl fullja van, de a másiknak is, csak nagyobb lappal vagy éppen pókerje van az ellenfélnek, ami a valóságban szinte soha nem fordul elő vele az online játékban naponta!!!!!
2011. máj. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tény, hogy vannak olyanok akik megélhetési szinten űzik az online pókerezést, de szerintem nem a nagy tétes asztaloknál, mert ott már jó esélyei vannak az embernek, hogy pillanatok alatt mindent elveszíthet. Én még kérdésem megírása előtt néztem figyelmesen az egyik játékot. Volt egy öregebb "emberibbnek" tűnő játékos, aki kirakta a képét is. A többi játékosnál ilyen rajzfilmes képek voltak kirakva meg pénzérmék, Zzeigler most is ott volt, többiek makimaki meg hasonló rajzfilmes felhasználónevekkel szerepeltek. Lényeg az, hogy mindegyik nyert, csak az az egyetlen játékos nem. Ő sűrűn eldobta a lapjait, mikor jót kapott akkor egyből megemelte a tétet, persze a végén mindig úgy bukott, hogy a másiknak csak éppen egyel jobb lapjai voltak. Néha azért vissza is nyert egy keveset, utána egyből jobb lapokat kapott és a végén ugyanúgy még nagyobbat bukott. Elég megfontolt játékosnak tűnt, mert sokat hezitált, ennek ellenére kb. 1 óra alatt fokozatosan vesztett úgy 2500 dollárt. Egyébként ez a makimaki még most is ott játszik, néhány rajzfilmes kollégájával együtt. Én nem állítom, hogy mindegyik online póker oldal csalna. A kisebb tétes asztaloknál ilyen nincs is nagyon, valószínűleg az csak a csalogató a nagyobb tétes asztalokhoz, ott meg már tényleg előfordulnak érdekes dolgok. Én PokerStars-on vettem észre ilyeneket, de a többi oldalon sem kizárt. Talán az ilyen befuttatott oldalakkal, mint a PokerStars vagy FullTilt érdemes jobban odafigyelni, hiszen meglehetősen költséges reklámpropaganda áll mögöttük, pont attól tűnnek hitelesnek. Szerintem viszont, pont azért kell velük óvatosabbnak lenni, mert túl nagy bevételeik lehetnek, amivel ezt finanszírozni tudják. Tisztességes szolgáltatással pedig mindez kérdéses...
2011. máj. 13. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!