Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » DVD-re írt képeket mivel...

DVD-re írt képeket mivel tudom megnyitni?

Figyelt kérdés

A problémám a következő: Tavaly írtam ki dvd-re a képeket, és ma valamit kerestem de egyszerűen nem akarja megnyitni! Lefagyasztja a gépet! Egészen addig megnyitja, a lemezt a gép hogy látszanak a rajta lévő képek, videók, de utána megkukul! :(

Nagyon fontos képek vannak rajta, és nagyon nagyon kell a segítség! Már próbáltam másik gépen is ott is ez a probléma! Másik (ua. írt) lemezt simán megnyitja!!!


Segítsetek! Köszönöm szépen!!!!!


2011. máj. 13. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:
V rosszul lett megírva a lemez, v utólag lett olvashatatlan (karc, eldobta az adatot, eleve szar volt, stb).
2011. máj. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de nem azt kérdeztem, hogy mi "szar" hanem hogy tudom megnyitni!!!
2011. máj. 13. 12:18
 3/10 anonim ***** válasza:

Total Commanderrel próbáld felmásolni őket és az olvashatatlanokat hagyd ki.képnézegetőnek pedig ajánlom ezt

[link]

2011. máj. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt már sehogy nem tudod megnyitni, ha nem derült volna ki a válaszomból (1. voltam).
2011. máj. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! TC-rt is próbáltam már... most van egy program amit a barátnőm küldött azt próbálom meg! :) Köszönöm!
2011. máj. 13. 14:04
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves 1.! Soha nem adom fel! ;) De köszi a biztatást!
2011. máj. 13. 14:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Hiába próbálkozol sajnos, a szoftver erről nem tehet. A lemez olvashatatlan, azzal pedig nem tudsz mit kezdeni.
2011. máj. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

....esetleg segíthet, az Any Reader progi

[link]

[link]

2011. máj. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
letöltő link ment, privibe!
2011. máj. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

magyar nyelv beállítása:

[link]

2011. máj. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!