Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem fut teljes képernyőn...

Miért nem fut teljes képernyőn nekem az a játék ami 1280*720-ra van állítva?

Figyelt kérdés
Ez történt: letöröltem minden visual c++ redistributable-t a gépről és felraktam csak a 2010-et, plusz újrainstalláltam a videókártya drivert egyéb okok miatt. Azóta egy csomó játék (crysis 2, world at war, borderlands) azt csinálja, hogy abban a felbontásban amibe eddig be volt állítva, úgy jelenik meg teljes képernyőn, mintha egy 4:3-as monitor közepére lennne igazítva, holott 16:9-es a monitorom. Magyarul, úgy néz ki hogy a fullhd monitor közepén van egy 1280*720-as kocka amiben fut a játék. Minden más felbontás normálisan jelenik meg kivéve ez, de azok meg használhatatlanok, mert 16:9-es monitoron vagy hd vagy fullhd felbontást használható, különben széthúzza a képet. Mi ez?
2011. máj. 17. 09:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!