Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt a gépem?...

Csapo1002 kérdése:

Miért csinálja ezt a gépem? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nos. Pár hete újratelepítettem(Windows XP) és azóta kikapcsoláskor-illetve előtte-megjelenik a "program bezárása" ablak.Event net broadcast windows...., a progam bezárása.... Ez lemegy kétszer, majd Eset Nod 32, a progam bezárása. És csak ezek után áll le a gép. Régebben (a telepítés előtt) ezt nem csinálta. Ja, hozzá tenném, hogy a Biztonsági központban az automatikus frissítés ki van kapcsolva, azt mondták az nem feltétlen szükséges... A válaszokat előre is köszönöm.
2011. máj. 17. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
a frissítésekhez ehhez semmi köze,nem tudja bezárni a win ezeket a progikat kikapcsolás előtt zárogasd be őket...1ébként úratelepítés megoldhatja a gondot
2011. máj. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Telepítsem újra az XP-t??? De fogalmam sincs mi lehet a "NetBroadcastEventWindows....." (mer így kell írni, először fordítva írtam).
2011. máj. 18. 03:46
 3/8 anonim ***** válasza:
ezt valami vírus csinálhatja,én újratelepíteném a wint
2011. máj. 18. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, néha kiírja, hogy vírusos az svchost.exe fájl, hiba a megtisztítás során. Rákattintok a kihagyásra és annyi.
2011. máj. 18. 16:35
 5/8 anonim ***** válasza:
ezért kéne újratelepíteni....érdemes lenne ghostolni utána és legközelebb azt az órát megspórolnád,sőt...akár 5 perc alatt új windowsod lenne....
2011. máj. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd bővebben mi az a "ghostolás"?
2011. máj. 19. 16:23
 7/8 anonim ***** válasza:

particíió lemetése 1 képfájlba,hasonló mint 1 játék képfájl csak ez az egész partíciót tartalmazza....ha jól csinálod kb 5-8 perc alatt vissza tudod tölteni és úgy kapod meg mintha most telepítetted volna fel...win minden program,beállítás és vírus mentesen...


hirens boot cd-n találsz ghostot azt érdemes használni...

2011. máj. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké. Már csak annyit árulj el hogyan(honnan) mentem le a partíciót képfájlba? Úgy értem: mi a folyamata?
2011. máj. 20. 03:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!