Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A youtube-ra próbáltam feltölt...

A youtube-ra próbáltam feltölteni egy 30 perces videót, de ezt írta ki feltöltés után:A videó túl hosszú volt ezért letöröltük. Más akkor miért rakhat fel 30 perces videókat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondlom nemrég regisztráltál! Velem is így volt, sokáig nem rakhattam fel 15 percnél hosszabbat és nemrég kaptam egy értesítést hogy mostantól akármilyen hosszú videót felrakhatok mert nem követtem el szabálysértést azóta amióta regisztráltam.Szóval ez úgymond egy jutalom.
2011. jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

úgy tudom: írás szerint MAX 10percet rakhatsz fel(de gyakorlatilag max 15percet tölthetsz fel)


Amúgy Youtube-n nem láttam 30perces videót , sőt még 20percet sem!!!!!!


Ha talál valaki 20-30perces videót Youtube-on az légyszíves Linkeljen,kíváncsi lennék rá ;)

2011. jún. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2011. jún. 9. 10:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Tényleg!! :)


De nem tudom...(lehet hogy csak bizonyos cégeknek/kiadóknak nincs limit) Lehet hogy mi magánszemélyek tölthetünk fel max 10-15perces anyagot?!

2011. jún. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Gratulálunk! Fiókodban most már engedélyezve van 15 percnél hosszabb videók feltöltése is. Az alábbi Feltöltés gombra kattintva választhatsz ki egy videót.

Én ezt ma kaptam, miután már feltöltöttem 2 13-9 perces videót:)

Ezek szerint én elég érett vagyok hozzá. Hoolnap azthiszem csinálok egy fél órás gameplay videót. Amúgy TirexiHD szinte összes videója 30perces. Van neki 1 1 órás videója is:D

2011. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

hi!


érthetően megpróbálom leírni mert nekem is erre lett volna szükségem és nem jött össze sehogy. szóval 2 lehetőség van arra,hogy 15percnél többet tölts fel. 1 vagy youtube partner leszel ami itthonról jelenleg kizárt mert nem támogatott sajnos,vagy sok videót töltesz fel de ez még nem elég,mert rengeteg látogató kell. és így talán van esély arra ,hogy megkapd. a youtube leginkább azokat támogatja,aki folyamatosan tölt fel új videót,növekszik a látogatói statisztikája,stb.a youtube ezeket figyeli,és egy szó mint száz: leginkább annak ad ilyen lehetőséget,aki jól értékesít,hisz ez a youtubenak is jó :)

2011. szept. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Á. Tamás válasza:
2012. aug. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 2 meg 3 órás videókat is láttam :P
2015. jan. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!