Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Feltelepítettem a Windows 7...

Feltelepítettem a Windows 7 Home Premiumot 32 bites tök egyszerű volt feltelepíteni csak az a gond, h nincs hang a gépen azt írja a tálcán h nincs hangkimeneti eszköz telepítve. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
nincs más hátra, mint feltelepíteni a hangkártya driver-ét. de ha így álltál neki, valószínűleg a többi drivert sem telepítetted fel, így problémád lehet pl játéknál a vga driver hiányában. alaplapi cd telepítése, valamint vga telepítése mindenképpen ajánlott (valszeg az alaplapin lesz a hangdriver is)
2011. jún. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Realtek ALC850 @ Intel 82801GB ICH7 - AC'97 Audio Controller [A-1] PCI ilyen a hankártyám de neten sehol nem találok csak xpre meg nekem is van egy ilyen cd amin ez rajta van de az is csak xphez meg vistához :S
2011. jún. 20. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!