Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet DOC...

Milyen programmal lehet DOC fájl típus megnyitni illetve szerkeszteni. A world-ön kívül van e más program?

Figyelt kérdés
aki tud az linkeljen..köszi
2011. jún. 21. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
az word, nem world. van pl az openoffice, meg a lotus symphony, stb..
2011. jún. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 legendavagyok01 ***** válasza:

LibreOffice

[link]

2011. jún. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az ingyenes LibreOffice-t ajánlom (az OpenOffice leszármazottja):

[link]

Képes az M$ Office formátumainak kezelése, és teljes mértékben helyettesíti a kereskedelmi M$ Office-t.

2011. jún. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha teljes mértékben helyettesítené, akkor senki se venne office-t, nem? én pl az office-t részesítem előnyben.
2011. jún. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben helyettesíti... mondj egy funkciót ami nincs benne, vagy nem oldható meg..

Az, hogy te mihez szoktál nem vitatéma. Sok funkció előbb volt benne, mint a MS Office-ban, pl PDF kimenet...

2011. jún. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 legendavagyok01 ***** válasza:

Azért vesz valaki MS Office-t, mert megszokta. A Libre Office-t is meg lehet, elég hamar. És tényleg mindent tud, amire szükség van. Sok cégnél, vállalkozásnál is használják, és nem költenek fölöslegesen.

A Microsoft is azért adja a suliknak, hogy mindenki szokjon rá, pedig emlékszem, a Tisztaszoftver program előtt OpenOffice-t tanítottunk, és egy gyereknek sem okozott gondot.

2011. jún. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
MS Office-ról szoktam át előbb OpenOffice.org-ra, majd idén LibreOffice3-ra. Nagyon meg vagyok vele elégedve, gyakorlatilag néhány nap alatt meg lehetett szokni. Gyakorlatilag mindent megnyit, mindent tud, nem jelent gondot, ha a fájl régi Word97-es vagy éppen a legújabb .docx. Ha írsz egy anyagot, olyan kiterjesztéssel mented, amibe akarod, MS Office 2010-ig. Ha vetitesz egy "Power Pointot" pl. 2003-ra mentve, az életbe nem derül ki, hogy valójában LibreOffice3 Impress-szel készült.
2011. jún. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A LibreOffice saját formátumát fogja használni a magyar közigazgatás, a kósza hírek szerint (pl. .odt). És minden hivatalban LibreOffice kerül a számítógépekre, ez is a takarékoskodás egyik formája. Ingyenes és jó ráadásul.
2011. jún. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
az office is tudja az odt-t, ez nem nagy dolog.
2011. jún. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
open office-t töltöttem le .. az jó lett. kösszii mindenkinek
2011. jún. 27. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!