Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi volt ez? (Kérdésed túl...

Mi volt ez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Tegnap beszélgetek az egyik ismerősömmel skype-n (webkamerával) amikor a partner arcánál megjelenik egy rózsaszín sapkás fekete hajú rajzolt arc. Mindig ahová ment a partner arca oda ment a kis rajzolt arc is. Én nem csináltam semmit és ilyen programokat sem töltöttem le sőt, a partner sem. Kb 3-4percig volt ott a képernyőn, magától "ugrott" a partner fejére, ő is látta...
2011. júl. 1. 20:15
 1/8 anonim válasza:
Tuti szellem :O
2011. júl. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én elröhögtem magam, azt gondoltam, hogy a partner vagy az én gépem vírusos vagy valaki hackelget XD Elég vicces volt szegény partner bujt elfele a kamera elől de az a vicces arc folyton követte XDDD
2011. júl. 1. 21:31
 3/8 anonim ***** válasza:
TROLOLO?! XD
2011. júl. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jaja valami olyasmi xDD csak nőbe :D
2011. júl. 1. 22:00
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg, ha tudja valaki, hogy mi volt a skype-al vagy vele is volt hasonló az írhat nyugodtan:)
2011. júl. 1. 22:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen vicces progik webkamerára hogy belehet tenni arcokat, hátteret.
2011. júl. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom én is:D Csak, hogy se nekem se a partnernek nincsen ilyen programja!És azt nem tudom, hogy akkor, hogy került oda az a program?Már, ha tényleg az volt...
2011. júl. 2. 12:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Megviccelt van neki csak hazudott hogy át tudjon verni
2011. júl. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!