Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új msn-ről a 9. 0-ról?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a 9.0 msn-t, de nagyon rossz, rosszabb, mint a 8.5. Vissza szeretném kapni a 8.5 msn-t, de ahoz el kell távolítanom a 9.0-t eltávolítottam és letöltöttem a 8.5-t, de mikor bejelentkeznék, nem engedi, mert kiírja, hogy újabb verzió jelent meg.Mégis mit csináljak ??
2009. márc. 29. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vélemény : Új kicsit fura, majd megszokjuk. Szerintem barátkozz meg a 9.0 -val mert lassan csak azzal lehet majd bejelentkezni.
2009. márc. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akartam letölteni de mindig feljött az ablak hogy töccsed le paraszt, aztán felidegeltem magam, letöltöttem, kínlódtam vele másfél órát, szerintem baromi idegesítő, de én nem szedem le mert amilyen nyomi vagyok elcseszek valamit. Úgyhogy így maradt. De nagyon xar.
2009. márc. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is az. xĐ
2009. márc. 29. 20:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

izlések és pofonok én már fél éve használom már a béta óta érdekes nálam nem szarakodik nah jó kis hibák elöfordulnak de azok jelentéktelenek

és igaz csak megszokás

nem tudom miért lenne szarabb mint a 8.5 hiszen nem tud kevesebbet se de sokkal töbett se csak más a kinézete de szerintem ettől még nem kell valamit lefikázni

ja meg ha lehet főleg ne olyan fikázza aki felteszi 2 óra mulva meg le akarja szedni de holt fogalma sincs róla hogy hogyan kell eltávolítani mert azt se tudja a gépen hogy mi miért van

2009. márc. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

én felraktam az msn 9-et és hip-hop eltüntek az ismerőseim.

de amugy jól néz ki XD

2009. márc. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon retek, mert látványosabb ugyan, viszont MSN mellett telepítéskor még feltelepít egy rakat ócskaságot.

De legalább arra is van megoldás..

2009. márc. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!