Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudnám a The sims 3-t...

Hogy tudnám a The sims 3-t magyarosítani?

Figyelt kérdés
Tudom h ezt már kérdezték elöttem, de nem hiszem h nincs olyan fájl a neten amivel tudnám magyarosítani. vlk segítene? :O
2011. júl. 9. 02:09
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
Eleve magyar nyelven jelent meg a játék! Miért nem azt a változatot telepíted? Vagy úgy túl egyszerű és kínlódásmentes lenne neked?
2011. júl. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1. újra kellett telepítenem és 2× töltöttem le a sims 3-t (magyarul és angolul) és véletlenül az angolt telepítettem és a magyart meg kitöröltem -.- de már nem akarom még1× letölteni és kinlódni vele, mert már meg van a nemzedékek is :P am kösz a segítséget -.-
2011. júl. 10. 18:20
 3/3 anonim válasza:
szted lehet angol sims 3 DVD-ből magyar sims 3 DVD-t csinálni? küld el egy mágusnak a vinyód és megcsinálja....
2011. júl. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!