Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP Servicepack 3-ra...

Windows XP Servicepack 3-ra hogyan szerzhetek működő serialt? Aktiváláshoz kell.

Figyelt kérdés
Feltelepítettem már, akkor is kérte de most aktiválni kell és másik serialt kér. Honnan szerzek működőtt vagy hogyan szakithatom meg, hogy ne kérje? már csak 18 napom van és letörli magát.
2011. júl. 9. 09:50
 1/8 anonim válasza:
Bocs, de telóról nem tudok direkt linket adni :( De itt van egy, ami 100, hogy müxik: ***** Torrent.

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 P.O.C. ***** válasza:

Ezért nem kellett volna kereskedelmi változatot telepítened, ehhez ugyanis marha nehéz működő serialt találnod, amivel aktiválni is tudod.

Használj inkább mennyiségi licences változatot, ezeket nem kell aktiválni, elég csak a serial.

2011. júl. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 P.O.C. ***** válasza:

Innen tudod leszedni a VL változatot:

[link]

2011. júl. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A torrentem miért nem jó? Omg
2011. júl. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 P.O.C. ***** válasza:

WTF?? Ez most hogy jön ide?!

Ezt a linket találtam így hitelen, ami működik is. Ha neked nem tetszik keress neki egy torrentes linket!


Amúgy meg a hackelt OEM változat marha könnyen lebukik a WPA-n! Viszont a linkemen látható második serial még mindig nincsen Black Listen, és a Windows Update is mehet vele. Szal nem értem miért kell egyeseknek OEM -ekkel szopatnia saját magát...

2011. júl. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Érdekes, én is működő linket találtam...
2011. júl. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
meg kell venni!
2011. júl. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 P.O.C. ***** válasza:

Mondani könnyű, de kivitelezni már annál nehezebb, főleg ha az embernek családja van, és nem úszkál a pénzben, mint Dagobert bácsi. :D

Én legalábbis biztos nem Windows-t fogok venni, hogy Bill Gates -nek és a pucerjainak még jobb legyen, hanem biciklit a gyerekeknek. ;)

2011. júl. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!