Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol tudnám letölteni a Photosh...

Hol tudnám letölteni a Photoshop programot ingyenesen?

Figyelt kérdés

Csak ne ZIP fálj legyen mert azt nem tudom letölteni :(

Google-ba kerestem már de sajnos nem tudom letölteni soha mert mindig ZIP fálj-ba adja ki :(


2009. ápr. 4. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
különböző torrentekről le lehet tölteni
2009. ápr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írd be itt a menü alatt a keresőbe, hogy Photoshop, kiad egy csomó találatot, ha végigböngészed több válaszban is találsz olyan linket ahonnan le tudod tölteni és ott van a regkód a válaszban.
2009. ápr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok: a ZIP tömörített állomány azért nem tudod futtatni, előbb ki kell csomagolni, mondjuk a TotalCommander-el.
2009. ápr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És azt hogyan kell? Köszönöm a válaszokat! De sajnos nem értem ha a TotalCommander-t letöltök azzal hogyan kell kicsomagonli? a ZIP fájl az ilyen KÉK valami és mindig bejön egy ablak de nem tudja megnyitni nemtudtam hogy ehhez is kell program hogy ki tudjam csomagolni.?!
2009. ápr. 4. 13:44
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Te jó ég...
2009. ápr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vagy próbálj segítséget hívni, vagy kutakodj a neten a TC használata után. Itt elmagyarázni eléggé nehézkes lenne. Mindenki volt kezdő...nem gáz a kérdés, nyugi:)

Van leírásom a kicsomagolás-becsomagolásról TC-vel, .doc-ban. Amikor ilyen kérdéseket kaptam ismerősöktől, akkor készítettem...jelentkezem priv-ben.

2009. ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!