Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ehhez a géphez melyik Windows...

Ehhez a géphez melyik Windows 7? 32 vagy 64 bites?

Figyelt kérdés

Hard Gamer vagyok, és a kérdésem, hogy melyik kiadást a win 7-ből, és hány biteset rakjak rá?

CPU: intel i7 2600 3,40 GHz

RAM: 4gb Kingston 1333mhz

VGA: nVidia GeForce ENGTX560 Ti


64 bites rendszeren futnak a 32 bites játékok? Hogyan lesz leggyorsabb a gépem?


2011. júl. 23. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:

64est rakj fel, a 32es nem fogja tudni kihasználni a teljes memóriádat.

32 bites játékok simán futnak 64esen

2011. júl. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És a sokból a startertől az ultimate-ig melyik kiadással lesz a leggyorsabb? Az ultimate sok funkciója gondolom lelassítja, ezért gondoltam, hogy Home Basic 64 bit futna a leggyorsabban.. Nem?
2011. júl. 23. 10:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen a Home verzió az jó lenne neked, de nagyon kevés a funkciója, mivel hard gamer vagy állításod szerint akkor bőven elég kell hogy legyen az is. De én javasolnám az Ultimate-t is Mert ennyi rammal az sem jelenthetne gondod. És abba van egy olyan funkció hogy kopatibilitás aminek a lényege az hogy annak segítségével azokat a programokat is tudod futtatni amik csak egy régi rendszereden működtek. A Home basic tudtommal ezt nem tartalmazza. De mindenképpen a 64 bitest tedd fel, akkor kihasználja a teljes memóriádat és könnyebb lesz minden.
2011. júl. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Windows 7 64 bites
2011. júl. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
64-bites Home Premium. A Home Basic csak bizonyos, szegényebb országokban érhető el és bizonyos (számomra) fontos funkciók hiányoznak belőle, mint az Aero. Az Ultimate tényleg tele van (egy átlagfelhasználó számára) fölösleges funkciókkal.
2011. júl. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!