Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az avast vírusírtó programomat...

Az avast vírusírtó programomat hogyan hosszabbíthatnám meg fizetés nélkül?

Figyelt kérdés
azt irja hogy hamarosan lejár az előfizetésem és frissítsem, de ha rámegyek, akkor azt irja ki hogy fizetni kell. multkor nem én tettem a gépemre a vírusírtót,hanem unokatesóm és nem tudom hgy ő is elfizetett e vagy sem. fizetés nélkül nem lehet meghosszabbítani?
2009. ápr. 6. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Az Avast Home Edition verziója ingyenes. Beírod kétszer az e-mailed, utána a neved, kiválasztod, hogy Hungary, bepipálod az I understand... előtt, beírod az ellenőrző betűket, kipipálod hogy Avast Home, majd rányomsz a Register gombra. E-mailben jön a kód, amit a Névjegy/Regisztrációs kulcshoz kell bemásolni. Boldogan élsz további 14 hónapig :)

2009. ápr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem találom ahova be kell másolni, nem magyar, pedig beállítottam
2009. ápr. 9. 07:28
 3/3 A kérdező kommentje:
nem jött semmi kód,pedig a gép bekapcsolűsakor kérdezte hogy katt a linkre.
2009. ápr. 14. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!