Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan lehet magyar nyelvű...

Honnan lehet magyar nyelvű windows 7 startert letölteni? Vagy hogyan tudom megoldani a problémát? (lent)

Figyelt kérdés
Nem kérem a google jó barátunk válaszokat mert keresgéltem, de nem nagyon merek semmit letölteni, meg amúgy sem tűntek magyarnak. Szóval az a problémám, hogy kb 2 hónappal ezelőtt vettem egy Packard Bell típusu netbook-ot, és én úgy vigyázok rá mint a szemem fényére, ha nem muszáj, nem töltök le, csak torrentezek, meg nem mászkálok mindenféle bugyuta oldalon sem, de újjabban 3x is kékhalált halt, meg egyszerűen ha használni szeretném a mappa rendszerét lelassul, lefagy... Tudom, illetve sejtem, hogy ez vírus lesz, de nem hagyja még normálisan az avastot sem futtatni. Szóval amikor régen a nagy számítógépemen volt ilyen, cask újra raktam a windowsr, szóval az érdekel, hogy újra rakjam e, ha igen honnan töltsek le megbízható windows-t mert, hogy ugye ezen eredeti van, nem szeretnék befürödni egy másikkal. Ha meg nem szükséges az újratelepítés, milyen megoldást javasoltok a probléma kiküszöbölésére... ????? Nagyon fontos lenne, megszakad a szívem a kis drágámért, ha nem tudom meggyógyítani... Remélem érthetően fogalmaztam meg a kérdésemet!!
2011. júl. 28. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:

"ugye ezen eredeti van"


Ha eredeti, jogtiszta példányod van miért nem használod a telepítő CD-t?

2011. júl. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mert netbook-on nincs CD olvasó, ergó nem kaptam hozzá windows-t.... :/
2011. júl. 28. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!