Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám megoldani a...

Hogyan tudnám megoldani a windows movie maker problémát?

Figyelt kérdés
Az lenne a gond hogy amikor el akarom menteni a videót akkor rendszeresen azt írja ki hogy "A windows movie maker nem tudja a megadott helyre menteni a fájlt. Győződjön meg róla, hogy továbbra is elérhetőek a filmben felhasznált eredeti források, hogy a mentés helye továbbra is elérhető, valamint hogy elég szabad lemezterület áll a rendelkezésre, majd próbálja újra." Nos a azt írja mentés előtt hogy 60 mb kell neki a mentéshez és a merevlemezen pedig van 25 giga szóval avval nincs baj, ahonnan szedtem a videó részleteket azokat se piszkáltam a mentés helye is elérhető mert az asztalra mentem, szóval fogalmam sincs mi a probléma valaki tudna segíteni?
2011. júl. 29. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:

szerezz be valami profibb vágóprogramot szerintem.

én egyszer se tudtam vele jó minőségű videót vágni, mindig akadozott.

2011. júl. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, tudnál valamit ajánlani? nem vagyok profi ezekben a programokban :S
2011. júl. 29. 13:09
 3/9 A kérdező kommentje:
Amihez nem kell sok tudás és xp-re is jó :) Valaki? aki tud ilyen programot az legyen szives írja meg!
2011. júl. 29. 13:15
 4/9 anonim ***** válasza:

Utána olvasgattam külföldi fórumokon mi lehet a probléma. Először is azt javasolják, hogy ne készíts 4 gigánál nagyobb méretű viddeót, főleg ha FAT32 fájlrendszert használsz az adott meghajtón. Mivel nálad 60 megáról lenne szó, így ez nem valószínű, hogy gondot jelent.


Megpróbálhatod csökkenteni a videód méreteit, vagy pedig szimplán próbáld máshová elmenteni. Ellenőrizd azt is, hogy a videódban használt média eleme (kép , videórészlet , hang) az eredeti helyén van-e még, tehát azon a helyen, ahol akkor volt, mikor elkezdted a projektet.

2011. júl. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy sztem a Sony Vegas Pro-val jobb munkát csinálhatnál (13:21-es)
2011. júl. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. júl. 29. 13:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Video Spin.

Majdnem movi maker, magyar, ingyenes.

2011. júl. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi kipróbálom!!
2011. júl. 29. 14:30
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez a Video Spin ez nagyon jó program köszi hogy ajánlottad ! :D
2011. júl. 29. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!