Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Movie maker-rel hogy tudok...

Movie maker-rel hogy tudok videót csinálni hogy ne butítson a képen? Vagy másik programot szerezzek be.

Figyelt kérdés
Szóval egy videót akartam csinálni, amin jó minőségű képek vannak levetítve. Villámnézetben még tök jól néz ki, de amikor elmentem filmként és valamivel lejátszom, a képek már kockásabbak, nem olyan tiszták (pl alkonyat-os tájképnél az ég sávokból áll, nem olyan durván, de azért észrevehető). Pedig legjobb felbontásban mentettem.Valamit rosszul csinálok, vagy másik programmal kéne?
2011. aug. 2. 00:53
 1/2 A kérdező kommentje:

például egy kéet akarok 7sec-ig vetíteni

a kép:

jpeg 2896x1944

a videó:

Format : Windows Media

File size : 490 KiB

Duration : 7s 39ms

Overall bit rate mode : Constant

Overall bit rate : 570 Kbps

Maximum Overall bit rate : 24.4 Mbps

Encoded date : UTC 2011-08-01 23:41:42.400


Video

ID : 2

Format : VC-1

Format profile : MP

Codec ID : WMV3

Codec ID/Info : Windows Media Video 9

Codec ID/Hint : WMV3

Description of the codec : Windows Media Video 9 - Professional

Duration : 7s 40ms

Bit rate mode : Constant

Bit rate : 24.0 Mbps

Width : 1 440 pixels

Height : 1 080 pixels

Display aspect ratio : 4:3

Frame rate : 29.970 fps

Bit depth : 8 bits

Scan type : Progressive

Compression mode : Lossy

Bits/(Pixel*Frame) : 0.515

ezt csinálja belőle a win7es movie maker, amit én látok belőle hogy egy kevésbé szép képet kapok.

2011. aug. 2. 01:47
 2/2 anonim ***** válasza:
A Compression mode : Lossy-t próbáld esetleg jobbra állítani, ha van rá lehetőség. De lehet, hogy egyszerűen ilyen rossz algoritmust használ a konvertáláshoz. Mert ahogy nézem, a bitráta elég lenne, még sok is, ha nem mozog a kép.
2011. aug. 2. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!