Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A 600kb/s letöltési sebesség...

A 600kb/s letöltési sebesség jónak számít utorrentel?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy ez lassúnak számít-e?
2011. aug. 4. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Viszonyítani kell valamihez, mondjuk ahhoz az internetcsomaghoz amit fizetsz.


Mert ha 5 megás neted van, ahhoz képest gyors. Ha meg 50, akkor lassú. A sebesség pedig 600KB/s lehet, nem kb/s (8-szoros különbség van köztük).

2011. aug. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

kb - kilobit

kB - kilobájt


De olyan prefixum, hogy 'K', az SI rendszerben nincs.

[link]


De a kérdező tényleg kB/s (kilobájt/sec)-re gondolhatott, amúgy a többiben egyet értek az 1. hozzászólóval!

2011. aug. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igazad van, kis k a kilo- előtét, és így fogom használni.


A uTorrent viszont nagyot használ az állapotsorban (L: 123 KB/s), és a fejlécben is (L: 123 K), így én is azt írtam hogy ne zavarja be a kérdezőt ha ránéz az állapotsorokra.

2011. aug. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát az enyémhez képest jó,mert nekem 5 megabites netem van és mégis alig éri ell a 200kilobyte/s sebességet és nem csak a torrent ilyen lassú
2011. aug. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

@16:44


"uTorrent viszont nagyot használ az állapotsorban"


Na, ezt nem tudtam, mert Vuze-t használok ;)

2011. aug. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igfen egyetértek az előttem szólókkal.

Csa kmellékesen megmondom h nekem 30 megás nettel van hogy 3,4 mb-al tölt le :D:D

2011. aug. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előző:


Ha már epenis-t növelünk, akkor nekem 40 mbit-es van, és 5 megával jön.

Haverom 80 mbit-es netéről nem is beszélek..

Amúgy honnan van 30 mbit-es neted? Mert digi-nél csak 20,40 és 80 van, ha jól tudom UPC-nél sincs 30, és asszem tmobile-nál sem.

2011. aug. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

UPC-nél a 30 megás csomagot nem emelték meg automatikusan, mivel ott modemet kell váltani, hanem kedvezményesen tudják újra előfizetni az új csomagot csomagot, amivel a 60 megát kapják + új modemet. Aki viszont még nem élt a lehetőséggel, annak 30 marad a net, amíg valamilyen irányban váltani nem fog és új szerződést nem köt.


Esetleg emiatt van neki 30Mbites, függetlenül attól hogy ilyet megrendelni már nem lehet. Nekem is 30-as van még.

2011. aug. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!