Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van valami egyszerű módja a...

Van valami egyszerű módja a nem eredeti Windows 7 Enterprise aktivációjának?

Figyelt kérdés
A siman Win7-es loaderek nem működnek ,erre meg nem igazán találtam olyat ami működne is. Pls azokat a megoldásokat írjátok le amik biztosan működnek, próbáltátok.
2011. aug. 11. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Dazloadert próbáltad?
2011. aug. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért kínlódsz egy Enterprise változattal? Az otthoni, hétköznapi felhasználónak egy Home Premium, vagy Professional is megteszi. Ha használnád az Enterprise többletképességeit, tölts le egy Ultimate verziót. Mint ahogy az előttem szóló is mondta, ahhoz jó a DAZ loader.
2011. aug. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez volt letöltve, ez lett berakva, franc se tudta akkor h a daz loader ezt nem aktiválja. És ha nem lehet aktiválni, akkor persze, berakok egy másikat, erre magamtól is rájöttem -_-

De most ezt problémát kéne megoldani, nem megkerülni más megoldásokkal, mert ha nem feltétlenül muszáj akkor nem installálom újra

2011. aug. 11. 17:57
 4/5 anonim ***** válasza:
TPB-n van fent magyar windóz 7 is.
2011. aug. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A kérdésre választ pls, ha semmiképp nem tudtok segíteni akkor úgy is letöltök simát és újrarakom, de nincs nagy kedvem előről telepítgetni cuccokat, azért szeretném aktiválni ha lehet....
2011. aug. 12. 03:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!