Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit rontottam el DVD írás közben?

Mit rontottam el DVD írás közben?

Figyelt kérdés

A problémám az lenne, hogy a DeepBurner Cd/Dvd író programot használom, és először fordult elő az, hogy (Maxell -R-es DVD) ki írtam 3 filmet, miután ellenőriztem hogy sikeres volt e az írás, tehát hogy rajta vannak e a filmek a dvd-n azt írta, hogy üres! és amikor ugyanerre a dvd-re próbáltam meg mégegyszer akkor már azt írta a program, hogy nincs hely a lemezen!

2 dvd-t is így tettem tönkre! :/

Mi lehet a gond? Eddig nekem tökéletesen működött ez a program!

A másik kérdésem az lenne, hogy amikor adatokat, képeket/zenéket szeretnék dvd-re írni ugyanezzel a programmal akkor néhány file-ra(zenére,képre, pdf-re, wordre is!) azt írja ki hogy némely file nem kompatibilis a Joilet formátummal. A deep burner az alábbiak szerint átnevezte őket. elfogadhatja a módosításokat, törölheti a fájlokat, vagy változatlanul hagyhatja a fájlneveket (ebben az esetben nem biztos h működni fognak a file-ok)


2011. aug. 11. 17:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nagyobb sebességgel írtál, mint amivel kellett volna. Mindig a kisebb sebesség /4x-es/ ajánlott azért, hogy az írás minél tökéletesebb legyen.
2011. aug. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!