Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért nem látom a COD2-ős...

Mért nem látom a COD2-ős szervereket Xfire-be? (infó lent)

Figyelt kérdés
Amikor elindítom az Xfire-t és akarom keresni a cod2-ős szervereket rámegyek a 'Call of duty 2 multiplayer' fülre és nem tölti be őket, és azt írja hogy 0 szerver van. milehet a baj? régen is cod2-őztem de ilyen baj még sosem volt vele.
2011. aug. 11. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg hogy a szűrőnél (simán a cod2-re kattintasz ott, ahol normál esetben a szerókat keresed) ott nézd meg hogy van-e valami speciális rész kitöltve, ha van, töröld ki és frissítsd a keresést
2011. aug. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már próbáltam semmi sincs ott. lehet hogy már xfirén nem lehet játszani? régen egyből találtam szerókat.
2011. aug. 11. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:

biztos lehet mert én játszom vele, manuálisan próbáld meg mégegyszer beállítani a játékot, először tiltsd le, majd újraindítod a progit, vissza, és ellenőrizd hogy a tűzfal nem blokkolja-e


ui:első voltam

2011. aug. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kössz az infót de így sem működik :S
2011. aug. 11. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!