Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A 2 napja megjelent Adobe...

A 2 napja megjelent Adobe Flash Player . Exe-jének másnál is olyan furcsa neve van és eltűnik a telepítést követően a mappából, ahová letöltötte vagy én kaptam be vírust?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam leszedett 3 MB-ot és kifogástalanul működik nem találtam semmi vírusra utaló jelet sem én sem a vírusirtóm.
2011. aug. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
7xx KB-ot szedett le. Előtte sose kellett menteni pl. az IE-s Adobe Flash Playert. Valami eszméletlen idióta és hosszú neve volt a file-nak. A letöltés is teljesen más volt, mint eddig. Most megnéztem, másik gépen, de ugyanolyan, mint az enyémen. Mondjuk azt akkor se értem, hogy hová szublimáltak a fájlok. Eddig mindig megmaradtak a mentés helyén. Nekem se jelzett a vírusirtó, de azért szívbajt kaptam.
2011. aug. 12. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!