Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vettem egy Acer laptopot de...

Vettem egy Acer laptopot de windows 7 build 7600 van rajta de az aktiválási idő le van járva? Termékkulcsot nem tudok xp-t probáltam rárakni de azt nem engedi, ha valaki tud segítsen mit csináljak?

Figyelt kérdés
Termékkulcs nincs a neten vagy le kellene szedni először a windows 7-et és utána tudnám telepíteni az xp-t, de azt meg nem értem hogy kell. Légyszi valaki írjon nagyon köszönöm.
2011. aug. 16. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
a legokosabb az lenne, ha bemennél a boltba, és vásárolnál egy eredeti home premiumot, potom 25 ezer forintért
2011. aug. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2011. aug. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha előre volt telepítve a notidra, akkor kapnod kellett kulcsot is hozzá, fail... használj linuxot, ha más munkájáért büdös fizetni.
2011. aug. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Visszavittem a laptopot és visszakértem a pénzt, mert időközben leesett, hogy használt volt már....
2011. szept. 12. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!