Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt a játék?

Miért csinálja ezt a játék?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kérdésem, hogy miért van az, hogy elindítom a Metro 2033 nevezetű játékot, és már az első, hogyismondjam, rövid videónál elkezd akadozni, és kiirja, hogy xy.exe működése leállt, a Windows megoldást keres a problémára. A gépem nem hiszem, hogy gyenge lenne a játékhoz: AMD Athlon(tm) II P320 Dual-Core Processor 2.10 GHz, RAM 2 giga, Ati Mobility Radeon HD 5470 videókártyta (512 mb-os). Ja és ez laptop, nemtudom az számít-e valamit. Szóval várom a segítségeket, remélem tudtok nekem segíteni :)
2011. aug. 17. 01:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Az helyzet, hogy gyenge a proci azért nem megy. Még egy AMD Phenom II X3 N830 2.1GHz is kevés, minimum Intel Core i3 370M 2.4GHz proci kell, hogy 34 fps-en menjen.


[link]

2011. aug. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg esetleg 2 giga ram elmenne es akkor lehet egy picit jobb lenne, de a problemad valoszinu az sem oldodna meg, mert bar eleg okes a videokartyad, de nagyon rossz procit valasztottal a laposba.
2011. aug. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem én választottam, ezt kompletten vettem 1 pc boltban :D 1 év múlva lejár a garija, és akkor veszek bele egy erősebb procit, meg talán egy 1 gigás nvidia videókártyát. Majd meglátjuk. Köszi a választ :D
2011. aug. 17. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!