Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a Sims 3 összes...

Letöltöttem a Sims 3 összes részét egyben! A játéknak nem volt telepítési menete! Addig jutottam el, hogy kicsomagoltam a fájlokat, probáltam a Daemonnal elindítani, kiírta, hogy kép csatlakoztatása, de utána se kép se hang! Ezzel mit tudnék kezdeni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. aug. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz-kösz sokat segítettél ám!
2011. aug. 20. 13:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2011. aug. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
I'm taking the hobbits to Isengard.
2011. aug. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor azt tudod csinálni hogy manuálisan kell elindítanod a telepítést.MAGYARUL:Bemész sajátgépbe ott jobb klikk a daemon tools által létrehozott meghajtóba és megnyítás(lehetőleg a sims 3-at indítsd előtte d.tools-ba) aztán ott lesznek majd fájlok és ott kell lennie egy setup fájlnak azt elindítod és menni fog.(Ajánlott utána bezárni a virtuális meghajtó mappját nehogy az bekavarjon)
2012. okt. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!