Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a neve ennek a...

Mi lehet a neve ennek a képszerkesztő proginak?

Figyelt kérdés
Igazolvány fényképet csináltattam, és a fotós megszerkesztette a képem. Bejelölte a képen az orrom, szemem, szàm stb..és azután vékonyabb lett az arcom. A fogaimat kifehérítette. Ezeket a dolgokat melyik képszerkesztővel tudta megcsinálni?
2011. aug. 21. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Photoshop-al a legegyszerűbb.
2011. aug. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen azt ismerem, de ez nem az volt. Megkérdeztem tőle h mi a neve, de az a szemét nem mondta meg:/:@
2011. aug. 21. 14:08
 3/4 anonim ***** válasza:
A fogfehérítést bármelyik szerkesztőprogrammal megcsinálhatod. Ha a többihez pontokat használt, akkor az valamelyik Morph program lehet. Ilyen több is van a neten, mindegyik nevében szerepel a morph. Bár ilyen pontokkal az új Photoshopban is lehet buherálni, de az nem kezdő kategória
2011. aug. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ:)

igen pontokat használt és körvonalakat. azért én mêg keresgélek, hátha ráakadok;)

2011. aug. 21. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!