Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám integrálni...

Hogyan tudnám integrálni windows 2000 iso file ba a sata controllert?

Figyelt kérdés
van egy windows2000 iso file-m és abba szeretném integrálni a sata vezérlőt, mert a telepítésnél nem ismeri fel!
2011. aug. 27. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Egyébként mit akarsz a w2k-tól egy satás kütyün?

2011. aug. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Használni szeretném ennyi. Amm ezt ismerem, köszi. Szerinted azt hogy lehet megcsinálni, hogy van egy .iso file-om és abba szeretném rakni az iso fileokat, de ehhez valahogy meg kéne nyitnom és újra iso-t csinálni belőle :O

Segítenél ?? köszi előre is

2011. aug. 27. 20:10
 3/9 anonim ***** válasza:
ISO fájlba ISO fájlokat? :)
2011. aug. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen mivel át kéne szerkeszteni, hogyfelismerje a sata controllert
2011. aug. 27. 20:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Ott az orrod elött a leirás - amit ráadásul ismersz is - mint nem vágsz rajta okoska?
2011. aug. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
TUDOM HOGY KELL, DE: mivel az alap letöltött iso file-ba NINCS benne a sata controller, ezért beleszeretném tenni, és ahhoz meg kell nyitni az iso-t és újra iso-t kell belőle csinálni!
2011. aug. 27. 20:42
 7/9 A kérdező kommentje:
az iso filet lehet módosítani?
2011. aug. 27. 20:51
 8/9 A kérdező kommentje:

Megcsináltam! A fileokat beleraktam az "i386" mappába mindent felülírtam és a telepítőnél az írja hogy nincs meg vagy sérült ez a file: txtsetup.ini

Nem hiszem el..

Valaki ha tud linkeljen be egy olyan torrentet amiben van interálva a sata controller! DE VALAMI SÜRGŐS SEGÍTSÉGET KÉRNÉK!

2011. aug. 27. 21:13
 9/9 anonim ***** válasza:

nLite segítségével tudod beintegrálni, a Driverek részlegnél.


Nincs szükség semmiféle ISO módosításra...

2014. nov. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!