Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehetne Broadcastolni...

Hogyan lehetne Broadcastolni Traktor DJ Studio programmal?

Figyelt kérdés

Traktor DJ Studio 3.4.1.040-es verzióval rendelkezem és az lenne a kérdésem,hogy ennél a programnál,hogy lehetne Live-ot adni internetes rádiókban? Mivel 7.1-es Asus Xonar D2X/XDT-s hangkártyám van,ami ASIO fajta,ezért meg lehetne oldani,hogy amit én a CUE gomb benyomásával belehallgatok zenékbe,ne hallják a rádióban? Sajnos a kimenő jel,ami a monitornál 1 és 2-es van beállítva,azon megy a CUE is. Így a rádióba hallatszik az,amit hallgatok a fülessel... Valamilyen megoldás nem létezik erre?

A streamnél Oddcast V3 Standalone nevű programot használnám...

Válaszotokat előre is köszönöm!

Jó lenne megoldani ezt a problémát...


2011. aug. 28. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű, a master megy a frontra, a monitor(füles) meg a rear-re. Ha be van állítva, hogy a hangszóróból visszahallod a mikrofont, akkor csacsoghatsz is.
2011. aug. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen,azt értem,de nállam úgy van,hogy 8 csatornára szedi az ASIO a hangkártya bemeneteit,az alábbiak szerint:


01. Asus Xonar D2X Audio1

02. Asus Xonar D2X Audio2 egészen 8-ig van.

Mivel Oddcast V3 Standalone-t használok,ott meg ezek a beállítási lehetőségek vannak:


01.Aux

02. CD Lejátszó

03. Mikrofon

04. SPDIF In

05. Stereo Mix

06. Vonalbemenet

07. Wave


Képek erről:

01. [link]

02. [link]


Ha részletesen le tudnád írni,hogy mit kell tennem,az számomra is meghatározó lenne!

Előre is köszönöm az előző válaszod!

2011. aug. 29. 17:28
 3/4 A kérdező kommentje:

bocs,hogy előzőleg nem írtam,de azt szeretném megkérdezni,hogy a zöld az a Front a Rear az meg a narancssárga,de ehhez 3,5 Jack dugót használjak,hogy össze lehessen kötni a kimeneteket? mert az van nállam...

Máshogyan nem működne?


Köszönöm!

2011. aug. 29. 17:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocs, én 5.1/7.1-ben gondolkodok, mert eddig mindig úgy tudtam megoldani. Az a lényeg, hogy külön csatornán legyen (tracktorban első körben). Egyszerűen az egyik csatornára beállítod a mastert a másikra meg a monitort.

Edcastba/Oddcastba én stereo mixet szoktam megadni.

2011. aug. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!