Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az iGo navigációs rendszerben...

Az iGo navigációs rendszerben az útvonal tervezési módok közül melyik a legjobb: Gyors, Rövid, Gazdaságos, Könnyített?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:

En a gazdaságossal megyek mindig!

a Gyors föutatkat, autopälyäkat veszi elöbbre, a rövid, inkäbb a kis mellekutcäkat, a könnyitett nöknek valo. a gazdasägos pedig otpimalizäl!

2011. aug. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a segítséget.
2011. aug. 31. 12:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy te a leggyorsabb, legrövidebb, leggazdaságosabb, vagy legkevesebb kereszteződéssel járó utat szeretnéd használni :) Van amikor ez mind egybeesik.

Én is a gyorsabbat szoktam használni, illetve ha nem akarok matricát venni, akkor letiltom a fizetős útszakaszokat.

2011. aug. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is a gazdaságosat szeretem használni, de sokat számít a helyismeret, mert sajnos a program nem ismeri az utak minőségét, oké, hogy nincs kereszteződés, de olyan rossz útminőségen képes elvezetni, hogy ihaj. És inkább megyek 42 km helyett 50-et, minthogy gazdaságos legyek. És már több ilyen eset volt, persze arról hogy rossz az út nem a program tehet. Most kicsit félek is, mert ma idegen helyre megyek.
2013. aug. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!