Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Defender real time,...

Windows Defender real time, SUPERAntiSpyware free (real time védelem nélkül) együtt?

Figyelt kérdés
Szerintem Guinness rekord, ahányszor újra kellett raknom a gépemet, és elegem van, inkább nem használom többet vagy Linuxot fogok ráhúzni. Ezt elkerülendő, szeretném a lehető legmagasabb védelmet a gépemnek. Windows Defender a real time védelem lehetősége miatt kell, viszont 2-3 naponta kap csak új antispyware definíciókat, míg a SUPERAntiSpyware naponta többször, és nagyon sokat, ezért szeretném az ingyenes verzióját (az ingyenesben nem elérhető a real time védelem), feltenni a gépemre, hogy a heti víruskeresést mégis ő végezze, mert nekem jobban megbízhatónak tűnik. Mit gondoltok, lehet együtt a kettő probléma nélkül a gépen?
2011. szept. 3. 14:48
 1/1 Modano válasza:
Öntsünk tiszta vizet a pohárba!:) 100%-os védelem nincs,de mindenki szeretné a gépét a legnagyobb biztonsángban tudni!Ha a jelen pillanatban a legmagasabb "védelmet" szeretnéd akkor egyértelmü hogy Bitdefender védelmét kéne használnod miután ez a program nyerte a legfrissebb versenyt a virusírtók között!(persze ezt minden évben más nyeri)A Superantispyware kiegészítő program,amit érdemes felrakni a gépedre mert Pokoli jó..de csak is a free verziót!Nekem nincsen erős gépem( sőt) nekem egy közepesen jó virusirtó van ami esetembem az eset+tüzfal!:)A lényeg:Ha nem mész beteg emberek közé akkor nem is fogsz virust kapni! A sok xxl,és a sok illegál torrent,+ serial oldalak látogatása csak kárt okozhat neked!Legyen akármilyen virusirtód!
2011. szept. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!