Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Diák vagyok kaphatok ingyesnes...

Diák vagyok kaphatok ingyesnes programokat? És hogyan?

Figyelt kérdés
Windows, office stb
2011. szept. 3. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Persze letöltheted. Torrent stb..
2011. szept. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 legendavagyok01 ***** válasza:
Ha felsőoktatásban tanulsz akkor igen, egyébként nem (mármint ha a Tisztaszoftverre gondoltál).
2011. szept. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, az eset termékeit, 50% olcsóban kapod meg.
2011. szept. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Felsőoktatásban is csak akkor kaphatsz, ha neked az kell a tanuláshoz, értsd: infós szakon vagy.
2011. szept. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem, a felsőoktatásban minden hallgatónak jár ez, teljesen függetlenül attól, hogy milyen szakra jár.

[link]

Persze, mondjuk egy informatika szakosnak járhatnak további programok is ingyen, az már az adott egyetemtől/kartól függ.

2011. szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én az MSDNAA-ról beszéltem, itt nem függ semmi az egyetemtől (ill. csak annyi, hogy partner-e).


Tisztaszoftver oldaláról:

"A Tisztaszoftver Program keretében 2012. március 1-jéig szóló licenc megállapodás értelmében a köz- és felsőoktatási intézmények számítógépein, a felsőoktatási intézmények oktatói és dolgozói, valamint az általános és középiskolák pedagógusai otthoni számítógépein is jogtisztán használhatók a Microsoft Windows Frissítés (upgrade), valamint a Microsoft Office termékek, "


Szó nincs arról, hogy a diákok is kapnak.


[link]

2011. szept. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igaz, nem ástam bele magamat igazán, ezelőtt 1 évvel még sokkal jobb feltételek voltak.

Igen, amúgy én is az MSDNAA-ra gondoltam, és sokkal inkább intézményfüggő, hogy elérhető-e. Ez a Tisztaszoftver meg egy egységes dolog.

2011. szept. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2011. szept. 4. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!