Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Összeakadhat a Word és az...

Összeakadhat a Word és az OpenOffice-féle Writer bajsza?

Figyelt kérdés
Az OpenOffice és a Microsoft Office-ból egy Word van fenn a gépemen. Készítettem egy Word.doc-ot, elmentette, és amikor másnap meg akartam nyitni - nem találja. Viszont az OpenOffice-al megnyílik. Hogy lehet ez ? Javítható az ügy ?
2011. szept. 7. 21:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Jobb egérgombot hol ? A saját mappájában a "W" ikonra ?
2011. szept. 8. 00:05
 12/17 anonim ***** válasza:
Egy Word és egy Writer fájlt tegyél ki az Asztalra, és ott próbáld a Társítást.
2011. szept. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

A Writer fájl-ok nem érdekelnek. Nekem az a bajom, hogy a .doc dokumentumok-nak csak a felét nyitja meg a Word - a másik felét nem. Amiket nem tud megnyitni, azt viszont megnyitja a Writer.

Megpróbáltam úgy eljárni, hogy ezeket a rebellis .doc-ot megnyitom Writer-el és utána elmentem (Save as) Word-ba. De nem megy, mert mentéskor (bejelölve: Word) kiírja: Jelenlegi formátum megtartása - vagy Mentés ODF-be. ODF nem kell - a jelenlegivel pedig semmi sem változik...

2011. szept. 8. 23:12
 14/17 anonim ***** válasza:
Miért nem nyit meg minden .doc-ot? Annál a .doc-nál, amit nem nyit meg a Word, mi a hibaüzenet?
2011. szept. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Norvég nyelvből fordítom:

A file nem nyitható meg a hibás pálya (elérhetőség miatt)

Próbálja meg:

1. Helyesen beírni az elérhetőséget

2. Válassza a Nyitás-Fájl útvonalat

2011. szept. 9. 00:20
 16/17 anonim ***** válasza:

Aha, ezt az én OpenOffice-m Writere is eljátszotta egy ideig. Ezért jobb a LibreOffice, az már nem szórakozik ezzel.

Mentsd .ODF-be és az Asztalra, aztán mentsd még egyszer .doc-ba, .docx-be.

2011. szept. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Cseréld le az OpenOffice-t a legújabb LibreOffice-ra, szerintem valamiért sérült az Open.

[link]

[link]

2011. szept. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!