Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Müködik mindenkinek rendesen...

Müködik mindenkinek rendesen az utorrent 3. 0?

Figyelt kérdés
Nekem szokott ingadozni a letöltés.
2011. szept. 11. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

jajj anyám...


"Az internetkapcsolat sebessége mindig az ADOTT viszonyok között elérhető, szerződésben foglaltak szerinti maximumot meg nem haladó erőforrásokat biztosítja a hálózat."


érted már, hogy amíg eljut hozzád az adatcsomag, rengeteg útvonalat bejár, amiket NEM CSAK TE veszel igénybe az adott időpillanatban?

2011. szept. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi történhetett anyukáddal, de figyel oda rá.


Amúgy meg mindennel tisztában vagyok. Nem egy hülye amatőr, hugyos gyereknek írtál.


Thome-tól van netem és nekem kiválóan működik. Mindig.

És más kliensekkel semmi gond nincs. És a régebbi utorrentekkel se volt. Csak az új 3.0 ingadozik. Több torrentnél is megvillant ez a dolog. Hogy fel-le ugrál a letöltés. Hülye szövegeket nem kell írni. Csak annyit hogy másnak jól működik e. Köszönöm válaszod.

2011. szept. 11. 11:45
 3/4 anonim válasza:

Hello!

Ez a verzió nekem sem szinpatikus, ugyanis nekem is vannak vele gondok... Ajánlom hogy telepítsed inkább a bittorrent 7.21-et, ez a verziója, nekem remekül bevállt :)

2011. szept. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) Nem rég pont fel is raktam. Ugyan olyan mint az utorrent, csak ez normálisan működik. :)
2011. szept. 11. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!