Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet orvosolni az out...

Hogyan lehet orvosolni az out of memoryt?

Figyelt kérdés
Minecraft ról van szó és játék közben egy idő után jön be ez az üzenet "out of memory" ugye azt jelenti asszem hogy nem elég neki a ram de a gépben 4 gb ramom van 64 es oprendszerrel és mivel java alapú a játék ezért megpróbáltam java ba több ramot engedélyezni de nem sikerült. youtube-on néztem vidiket hogy hogyan lehet több ramot lökni javan de az sem segített. A játék közben ha lenyomom az f3 mat akk bejönnek az infok és ott van h used memory (989) alatta pedig h allocated memory(495) és az utobbiból a felét használja a másikból kb 12% ot. nem értem hogy mért jön folyton ez be ja és igen a java is 64 bit es szal segítsetek :)
2011. szept. 15. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
34%
2011. szept. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi :D de szerinted miért ide fordultam segítségért? Google haveromat végig pásztáztam köztük a linkelt oldalt is

szóval ez se működött valamiért ugyan úgy egy idő után out of memory :)

2011. szept. 15. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!