Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Utorrent 1.8.3 báta hogyan...

Utorrent 1.8.3 báta hogyan kell beállítani hogy gyorsabb legyen? A (z) youtube-on vannak sok videók de eddig egy se vált be pedig alá vannak írva hogy pl. : 15kb/s volt most 400kb/s meg ilyesmik

Figyelt kérdés
kérem azt aki tud segíteni az segítsen mert mire letöltök valamit hát....
2009. ápr. 25. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
most vagy én értettem félre a kérdést, vagy te nem vagy tisztában a torrent működésével. ha utorrenttel (vagy bármelyik másik klienssel) töltesz, akkor nem egy szerverről, hanem a többi felhasználótól töltesz le. azt meg ugye nem lehet tudni, hogy egy alap ADSLen, vagy 100 megás neten csücsülnek a többiek. gyorsitani rajta nemigen lehet, annyit tudsz csinálni, hogy olyan dolgokat töltesz, aminél sok a seeder (feltöltő).
2009. ápr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy kivárod míg lejön az utorrentel vagy leszeded a Free Download Managert...amivel mint a youtubos videó mint a torrentes dolgok szinte egyből elindulnak...nem kel várni több napot....és amíg ezzel lejön 5 film addig utorrentel 1 se

Bár ebbe az a sz*r hogy nem mindig seedeli vissza...ami ugye aránycsökkentően hat

2009. ápr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocs .mint helyett mind
2009. ápr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

utolso 2 válaszoló vagyok

megnéztem ezeket a youtubos sebességnövelő videókat és ez nekem bevált :) mostmár utorrentel is ugyanolyan gyors a letöltés

2009. ápr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

az első válaszolóhoz szólnék

ha nem lehet gyorsítani akkor a youtube-on minek van feltéve?

és az előttem szólónak is bevált

vagy pl.:a btengine ha jól tudom az is az

2009. ápr. 25. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!