Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki fel tudna törni egy...

Valaki fel tudna törni egy felhasználót egy internetes játékon ami eredetileg az enyém, csak kölcsönadtam valakinek aki engedély nélkül megváltoztatta a jelszót és most nem tudok belépni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 26. 17:22
 1/10 anonim válasza:
Nem.
2009. ápr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Milyen játék ??

mi a cime ?

2009. ápr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
www.klanháboru.hu
2009. ápr. 26. 21:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérj egy jelszó emlékeztetőt
2009. ápr. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
már próbáltam mindent itt csak a feltörés segíthet
2009. ápr. 27. 19:55
 6/10 anonim ***** válasza:

ismered személyessen az illetőt ? vagy csak amolyan net barát ?

mert ha ismered személyessen akkort mond meg neki hogy kéred vissza a játék hozzá férésedet

de ha csak sima internetes barát akkort sajnos :(

2009. ápr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem ismerem és nem is netbarátom hanem csak kölcsönadtam neki és ő megváltoztatta a jelszót és a e-mailt is
2009. ápr. 28. 15:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom elolvasod-e még, vagy már megoldottad, de ha ilyen van, (én külföldiekkel játszom csak) akkor általában úgy működik, hogy írsz a supportra, természetesen arról a címről, ahonnan regisztráltad magad, hogy ez történt, account név, karakterek neve szintje stb, és kéred a jelszó restetelését. Ezt megcsinálják, de általában ezek után mikor belépsz a karaktered teljesen meztelen, mindenét elvették már, és ezt vissza sem fogod kapni soha, hiába panaszkodsz.

Legalábbis azoknál amikkel én játszottam eddig ez volt a bevett gyakorlat.

(Nem kell közölni, hogy te adtad kölcsön mert még le is csesznek, ugyanis az accountok csereberéje, a jelszó elárulása tilos, és ezzel egyetértettél, mikor elkezdtél játszani. Csak mondd, hogy ellopták vagy valami. Egyébként pedig én mindig megdöbbenek, hogy vadidegen embereknek elárulják a jelszót. Az utcán mondjuk a pénztárcádat is odaadnád akárkinek, mert szépen kéri?)

2009. máj. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

bár furcsa hogy vad idegennek kiadtad a hozzáférést

én momentán nagyon szeretnék találkozni veled az utcán és kölcsönkérni 20 000 Ft ot

hogy majd holnap megadom :D:D

2009. máj. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nyugi pénzt nem adok oda senkinek
2009. jún. 9. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!