Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet DVD-ről számítógé...

Hogyan lehet DVD-ről számítógépre másolni a filmet, úgy, hogy legközelebb már nem kell a megnézéséhez CD?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 26. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Egyszerűen a DVD-ről átmásolod a merevlemezre a Video_ts mappa tartalmát. Ha kész akkor a merevlemezről is le tudod játszani.
2009. ápr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,addig én is eljutottam, hogy átmásoltam, de amikor megnyitom a a mappátés rákattintok a video_ts ikonra akkor megnyitja a filmet, eljut a menüig és amikor rámegyek hogy play utána kiírja,hogy leállítás.
2009. ápr. 26. 20:42
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Tipp. Én ugyan nem tárolom a HDD-n a filmeket, de úgy hallottam, ilyenkor érdemes ISO-ba menteni a filmet, mert megsérülhet a fájl. Iso-ban viszont nem. Ha nézni akarod beolvasod valami virtuális meghajtóba (DaemonTools), és úgy indítod a lejátszást. Amúgy a Video_TS.ifo-ra kattintasz ugye?
2009. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

A legjobb ha pl. Nero-val, vagy Alcohol-lal vagy DVDDecrypter-rel elmneted a DVD-t képfájlként (ISO, BIN/CUE, MDF/MDS, NRG stb.) a gépedre.

Utána Daemontools-szal vagy Alcohol-lal bemountolod a képfájlt, mint virtuális CD/DVD meghajtó és a videó lejátszód úgy lejátssza, mintha a DVD meghajtóba tetted volna.

2009. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én a VTS_01_1-ra kattintottam
2009. ápr. 27. 17:13
 6/6 anonim ***** válasza:
kattints jobb gombbal a VIDEO_TS mappára és lejátszás a vlc médialejátszóval
2009. ápr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!