Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP. Ki tud segíteni?

ValakiBiztosVagyok kérdése:

Windows XP. Ki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az a helyzet hogy a tesóm játszott az asztali gépemmel és véletlenül lezárta. Valahogy megkellene csinálni, hogy ne legyen rajta pass. Valaki segítsen légyszi...
2011. okt. 2. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy zárta le? Lekódolta a fiókot? Menj be csökkentett módba és onnan próbáld kilőni a kódokat.
2011. okt. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Win XP-n van csökkentett mód? Hogyan tudok csökkentett módba menni rajta? És hgyan szedjem ki a kódot ha nemtudom hogy mi a kód? :D
2011. okt. 2. 14:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Még mielőtt elkezd tölteni a windows nyomogatod az F8-at(vagy lehet hogy F11) és akkor bead indítási módokat(normál, csökkentett, csökkentett parancssorral). Ott a csökkentettre rámész, bemész a vezérlőpultba, ott felhasználói fiókok és ott törölgeted a kódokat. Ha nem megy akkor csinálj magadnak még1 fiókot.
2011. okt. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy te játszadoztál a fiókkezelővel? :)
2011. okt. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De ha jelszót rakott a fiókra, akkor hogy tudsz ide írni egyáltalán? :O Van vendég fiók?
2011. okt. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek és nem én voltam hanem a tesóm... odaengedtem 5 perce és ma reggel kapcsolom be a gépet és jelszót kér tőlem :S megpróbálom és irok ha nem sikerülne.
2011. okt. 2. 16:15
 7/8 A kérdező kommentje:
15:24 ... másik gépről irok :)
2011. okt. 2. 16:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Tehát van egy másik gép? Az kié?
2011. okt. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!