Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egyre nagyobbak a gépigények...

Egyre nagyobbak a gépigények viszont gépfejlesztsre jelenleg nincs lehetőségem mit tehetnék?

Figyelt kérdés
próbáltam rákeresni google-ban hogyan tudnék videókártyát túlhúzni de az enyémet valamilyen okból nem lehet utána arra kerestem rá hogy tudnám a játékok gépigényét lejjebb vinni valamiféle hackel de erre se találtam semmit, aki hasonló problémával küszködik és talált rá megoldást kérem segítsen, géptúlhúzás, vagy játék gépigény lehúzás(ha van ilyen) lehetséges? és hogyan csináljam?
2011. okt. 27. 02:52
 1/6 King of Reptoids válasza:
Ki kell venni az extrákat, mint az árnyék meg ilyenek.
2011. okt. 27. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hack-el lejjebb vinni. Pff. Ember, ez nem egészen így működik. :) Egyes játékokhoz csinálnak nem hivatalos közösségi patcheket, amik segítségével esetleg nyers néhány FPS-t. Ezen kívül lejjebb kell állítani a felbontást, és ki kell kapcsolni egykét dolgot a videokártya beállításainál, vagy legalábbis minimumra kell venni. Nekem egy E-350-es döcög a vaio-mban, de GTA4-el pl. tudok játszani, csak kikapcsoltam az árnyékokat, és minimumra vettem a tükröződést, valamint lejjebb vettem a grafikát 1280-asra. Így is szép, és játszható, persze nem annyira, mint full grafon, de megjárja. Gothic 3-hoz levakartam az 1.73-as community patch-et, azóta szép és nem akad középmagas grafikán se. COD 4 az teljesen szaggatás nélkül fut. Risen szintén.
2011. okt. 27. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szerintem o nem ilyenekre gondol.

Amit o keres az nem letezik, hiszen akkor ki venne meg az ujabb cuccokat?

Egyebkent most meg be is van allva szerintem a dolog, annyira nem veszesek a gepigenyek.

2011. okt. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja, vmit tudsz butítani, de azért csodát nem kell várni.


Amik bejöhetnek:

Naprakész driverek, oprendszer, programok.

Frissített XP/7, a driverek is néha kihozna pár % pluszt a kariból (persze teljesítményéhez mérten)

Patchek, frissítések rengeteget javítanak a játékokon (Tapasztalataim alapján: Black ops, gta 4, sims 3, stb).


Aztán ott van a grafika, azt nyugodtan le lehet húzmi low-ra, simán végigvittem úgy a gta 4-et és bármi mást, és utólag sem volt semmi hiányérzetem ezért, az élmény attól ugyanolyan. Esetleg egyes játékokhoz vannak különböző grqafikai beállító programok (Crysis 2 - Advanced Graphics Options pl, amiben megint lehet lehúzni a grafikán)


Vannak különböző "gyorsítási" lehetőségek is, pl windows folyamatos takarítása, erre jó az Advanced System Care, vagy annak beépített ram felszabadítója is segíthet néha.

Ott a Game Booster 3, aminek lényege h 1 kattintásra leállít windows szolgáltatásokat, futó programokat, így felszabadítva némi erőforrást a játék idejére.


Meg apróságok is számíthatnak néha, nekem pl laptopon anno vissza kellett venni a proci teljesítményét, hogy ne melegedjen túl, mert akkor szaggatott minden, de amúgymeg nem volt kihasznált teljesen.

Vagy a gép kiporolása után is nyerhet az ember +5-10 fokos hőmérséklet csökkenést, tehát erhelés mellett is kevésbé fog melegedni az adott hardver. (nekem pl tapasztalat hogy terhelés alatt 75-80 fok környékén már érezhetően leromlik a teljesítmény).


Igazából, legfőbb kérdés az hogy milyen géped van, arról kéne egy részletes leírás, és akkor látszódna hogy lehet e kihozni belőle némi pluszt, vagy teljesen esélytelen a dolog.

2011. okt. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hp compaq 6715b laptopom van régebben wow-oztam aki tudja h mi az annak mondom h 25-ös instát vitte szaggatás nélkül de min grafon.

nem egy erős gép a proci 2 magos 2.1ghz asszem és L2: 521kb

ram:2x1gb kingston

videókártya mobility radeon x1250 128mb.

ha a vidikártya nem volna olyan gyenge akkor még egy jó kis laptop is lehetne de sajnos nfs pro street megy el az utána kiaddottak közül már 1 új nfs se:/ ez a legfőbb problémám a vidikártya:S

2011. okt. 28. 00:38
 6/6 A kérdező kommentje:
*L2:512kb
2011. okt. 28. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!