Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A problémám a következő:...

A problémám a következő: újratelepítettem az xp-t a régi helyére, de valami nincs rendben. Hogyan csináljam meg h bekapcsolásnál ne írja ki a régi xp-t ami egy másik partícióra volt telepítve?

Figyelt kérdés
Feltelepítettem egy új xp-t a régi helyére, de előtte lehetett egy másik xp egy másik partíción, bár az most teljesen üres. az a gondom, hogyha bekapcsolom a pc-t felajánlja h választhatok h melyik operációs rendszert töltsem be. két XP-t. az első amit én telepítettem újra, a másik meg csak ott van, mert ha rákattintok akkor újraindul és megint a fentit írja ki. hiába formáztam a másik meghajtót, ezt minden indításnál kiírja. hogyan tudnám eltüntetni, hogy csak betöltsön a most feltelepített xp és kész?!
2011. okt. 27. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:

"de előtte lehetett egy másik xp egy másik partíción, bár az most teljesen üres." EZT az üres partíciót formázd, meg.

(Start > Vezérlőpult > Felügyeleti eszközök > Számítógép kezelés > Lemezkezelés)

2011. okt. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

még egy ...

a telepítéskor formáztad azt a meghajtót, ahová az XP-t telepítetted, vagy formázás nélkül, rátetted a másikra?

Mert, ez esetben, telepítsd újra úgy, hogy a telepítés megkezdésekor, a leendő rendszer-partíciót FORMÁZD meg.

2011. okt. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A masik meghajtot mar formaztam telepotes utan,viszont amire telepiteni szeretnem azt nem tudom telepiteskor a telepitobol formazni. Nem ajanl fel olyan lehetoseget. Kivalaszthatom h melyik particiora akarom telepiteni,de olyan lehetoseg nincs h azt formazza is.
2011. okt. 27. 13:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Először hozz létre, a régi helyén egy új partícíót. FONTOS! a megadott, begépelt érték, (méret) 100 KB-al kissebb legyen, mint az előző volt, hogy véletlenül se, törölj bele a másik partícióba.

Ezután, már engedni fogja, az új partíciót Formázását!


[link]

olvasd el a Partíció létrehozása, és Formázása fejezetet...

2011. okt. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!