Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a probléma Battlefiel...

Mi lehet a probléma Battlefield 3?

Figyelt kérdés
Annyira szaggat , hogy nem lehet vele játszani . Beinstalálltam , és minimum grafikán is annyira szaggat , hogy nem lehet vele játszani . Minden Low-on van , még az 1920x1080-as felbontást is 1600x1200-ra vittem , de még úgy is . A gépem : Intel(R) Core(TM) i3-2100 CPU @ 3,10 GHz , 4 GB ram , NVidia GeForce GTX460 graf.kártya , Win 7 32bit . Frissítettem a grafikus kártyát , de még úgy is .Nem lesz valami patch , vagy valami ?? Az értelmes válaszokat előre is köszönöm !!
2011. okt. 27. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
"Win 7 32bit" - itt itt a baj. 4GB RAM-nál már nem tudja teljesen kihasználni a Windows 32 bitesen a hardvereket, ezáltal mondhatni csökken a teljesítmény. Plusz a BF3 Win7 64 bitet kéri ajánlottan, szóval érdemes, mondhatni kötelező 4GB RAM-mal egy 64 bites Windows-t felrakni rá és akkor már nagy valószínűséggel rendesen fog üzemelni, persze ha eredeti maga a játék.
2011. okt. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

itt valószínű más jellegű probléma áll fenn mivel ez nálam is jelentkezett (win7 64 bit) a legújabb driver-el!!


ez a játék hibája lesz valószínű mint minden mai játéknál!!!

2011. okt. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vegyél jobb gépet...ember...8 éves játék és szaggat? :D
2019. ápr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!