Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a probléma ezzel a...

Mi lehet a probléma ezzel a játékkal?

Figyelt kérdés

Megvettem a Battlefield 3-at, és ahogy ma játszani akartam, az első pályán lefagyott miután 2 embert megöltem, a metróban. Semmi hibaüzenet, semmi, csak megáll a kép, a hang ismétlődik és ennyi. Csak feladatkezelőből tudok kilépni belőle. Lehet hogy kevés a RAM-om? Mert azt írja a feladatkezelőben hogy Elérhető fizikai memória: 170 MB. Mediumon van a grafika részletessége. A gépem a következő:

AMD phenom II x4 940 Box Black

Gigabyte GA-m720 US3

Kingmax 2x2GB 800MHz RAM

HIS Radeon HD4870 1gb 256bit GDDR5


Ha RAM-ot kell bele venni, ajánlanátok egy max 1066MHZ-s 2GB-osat hogy honnan rendeljem meg? (felső ár: 9500-10.000 forint szállítással, vidékre)


2011. okt. 28. 16:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah, azt nem írtam hogy Win7 64 bit-et használok, szal kihasználja a 4 gigát elvileg
2011. okt. 28. 16:08
 2/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Először is üdítő látni, hogy te legalább megvetted. :)


Bárhogy is, azt hiszem 4GB ramnak minden mai játékhoz elégnek kéne lennie. (feltéve, hogy a BF3 nem rendelkezik 64-bites exe-vel és nem épp azt futtattad)


Ha játék előtt írja, hogy csak annyi ram van, az NAGYON gáz. Megnézném, hogy mi zabálja fel az erőforrásaid!


Ha mégis ramot veszel, akkor a 800MHz-es moduljaid mellé nem vennék 1066-osat. :)

Én arra gondolnék - ESETLEG - , hogy amikor kezdődik az akció, már nagyon megy a gép (=terhelve van).


Megfelelően működik a géped hűtése? Nem melegszik túl?

A táp bírja a magas terhelést?

2011. okt. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van hozzá 64-bites változat? Ez esetben azt hisze, érthető! Akkor irány ramot venni! :D


[link]

2011. okt. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, a gépben van 6 ventilátor, és az oldallapot is le szoktam venni ha komoly játékot futtatok, nemtudom van-e 64 bites fájl, mert Origin-en át futtatom ami felvisz egy oldalra és onnan tudom futtatni a játékot. Azt hiszem veszek egy ramot mégis. Tápom pedig egy Thermaltake Though Power XT TPX 575 W
2011. okt. 28. 17:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Azóta kipróbáltam a játékot. Próbáltad a video beállításokat Auto-ra venni? Nálam szép eredményeket hozott, teljesen játszható volt és "csak" 4GB ramom van, sőt még a videókártyám is gyengébb (GeForce 9800GTX+)


Ami az oldallap levételt illeti, ha van 6db ventilátorod, NE - ismétlem NE vedd le az oldallapot. Ezzel teljesen feleslegessé teszed a ventilátorok rejenlétét és tönkreteszed a gép légáramlását. Egy ilyen kaliberű géphez bőven elég az a 6db ventilátor, tán még sok is egy picit. Szóval oldallapot fel! ;)

2011. okt. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jelenlétét*

már este van nekem... :)

2011. okt. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Átállítottam Auto-ra de sajnos még mindíg akad, azthiszem felhívom az EA Supportot, hogy mit csináljak. Mindenkinek köszönöm, zöldek mentek mindenhová
2011. okt. 29. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!